„Komunikacija yra panacėja visiems ir viskam!“ – kartą yra pasakęs verslo knygų autorius, garsus amerikiečių rašytojas Tom Peters. Ši unikali sentencija jungia ir patyrusių verslininkų filosofiją, paskatinusią įkurti modernią, komunikabilią įmonę – UAB „Respekto Grupė“.

UAB „Respekto Grupė“ dirba su Kinijos rinkos lyderiais ir teikia paslaugas Europoje ir Azijoje perspektyvioms bendrovėms, specializuojančioms energetikos, transporto infrastruktūros ir statybų srityse. Įmonė taip pat dirba su valstybinėmis institucijomis ir tarptautinėmis finansų organizacijomis.

Gausios teorinės patirties, praktinių įgūdžių ir žinių dėka įmonė „Respekto Grupė“ geba pasiūlyti optimaliausius ir sėkmingiausius investicinių projektų įgyvendinimo sprendimus. Kompanijos veikla – užsienio investuotojų ir stambių rangovų pritraukimas, elektroenergetikos, infrastruktūros ir civilinės statybos projektų finansavimas.

Svarbiausia tai, jog įkūrėjų bei kitų kompetentingų darbuotojų sukauptos žinios ir patirtis visuomet padeda įvertinti ekonomikos ir verslo vystymosi perspektyvas, numatyti produktyviausias plėtros strategijas. Visi projektai, nepaisant jų skirtumų, turi bendrą bruožą – įmonė vykdo tik tokius projektus, kurie klientams atneša ilgalaikį pelną bei suteikia plėtros perspektyvas ateityje.

Įmonės „Respekto Grupė“ misija – efektyvus palaikymas ir tarptautinių projektų vystymas, garantuojant efektyvią komunikaciją tarp skirtingų šalių klientų bei gerinant elektroenergetikos, infrastruktūros ir civilinės statybos projektų inovacijų ir finansavimo galimybes.

Pagrindinės kompanijos vertybės: pagarba klientams bei partneriams, stabilumas, kompetencija, sąžiningumas ir atsakingumas, darbo kokybė ir profesionalumas.